Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

opony letnie - co myślicie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Koledzy moje GY EXELENCE 205/55/16 po 5 latach niedługo zakończą swój żywot. Czy polecicie jakąś oponke o dobrych parametrach jako jej zastępcę. Nie ukrywam że zależy mi na tym aby opona letnia była nie tylko bezpieczna ale też cicha.

    Co myslicie o tym:

    Vredestein Sportrac 5 » Sprawdź testy i opinie » Oponeo

    Czy lepiej trzymac sie znanych marek i iść w stronę Continentala CPC5??


    Dzieki ops:
    Ubezpieczenia Komunikacyjne OC, AC, NNW - ZAPRASZAM

    Spalanie - Motostat.pl

    Komentarz


    • maxpaynemm, vredestein może wyząbkować, conti nie.
      O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
      GVI 1.4TSI
      LANCIA YPSILON 1.2 MPI
      tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

      Komentarz


      • miałem kupować takie opony albo takie ale zostana te . Polskie no i cena ok. Te Goodyeary po małym starciu bieżnika strasznie szumią.

        Komentarz


        • Witam, zastanawiam sie nad wyborem opon letnich do swojego szkodnika
          Które z tych dwóch marek będą lepsze, pewniejsze? Dodam ze jeżdżę ostrożnie i nie przekraczam 120km/h
          Dziękuje za pomoc
          opony 1
          opony 2

          Komentarz


          • "Na oko" i nie bierz tego za profi opinię mogę tylko powiedzieć, że Barumy mają wzór bieżnika bliżej tym znanym (w różnych wariacjach) z wyższej półki - podobny do Conti na pewno. Powinny być cichsze od Dębicy.

            Komentarz


            • Bierz bravuris 2, mialem w o1 co prawda 205/55, ale na prawde cicha i dobra opona, klase lub 2 wyzej od debicy.

              Komentarz


              • Podłącze się do tematu czy ktoś obiektywnie po użytkowaniu może ocenić opony Dayton D320?

                Komentarz


                • Zamieszczone przez leszekmw
                  vredestein może wyząbkować
                  Potwierdzam , u mnie właśnie tak było super opony na krótki czas , super na deszczową pogodę ale głośne i szybko ząbkują a jeszcze szybciej się ścierają :roll:
                  Daniel

                  Komentarz


                  • Z tym ząbkowaniem to mówicie o Sportrac 3 czy 5?

                    Komentarz


                    • piori, u mnie Sportrac 3 wyząbkował.
                      AGR 112KM, 232Nm
                      Subaru Impreza GH 2.0 150KM

                      Komentarz


                      • U mnie Vredestein Ultrac Sessanta 225/45r17
                        Daniel

                        Komentarz


                        • Jak mają być ciche i komfortowe to polecam Uniroyalki Rainexperty. Jedyne które mi pasują. A jestem marudny.

                          Komentarz


                          • ...a które polecacie z tej trójki:
                            1.Toyo Proxes T1R
                            2.Toyo Proxes T1 Sport
                            3. Yokohama S Drive
                            ...dodam, że w rozmiarze 215/45/17

                            Komentarz


                            • Ja proponował bym Yokohamy.Znajomy ma na tylno napędowcu co prawda,ale też o mocy 150km i spisują się świetnie na suchym jak i mokrym ciche i komfortowe choć to opony o zapędach sportowych pod mocne auta.Ja chwale Yokohamy bo mam zimowe W drive i uważam że to są bardzo dobre choć to nie doceniana marka opon.

                              Komentarz


                              • koval, czyli mają to wszystko czego oczekuję od opon, przyczepność, komfort i cisza w tej konkretnej kolejności :diabelski_usmiech . Również jestem za Yokohama choć za Toyo przemawiają równie pozytywne komentarze i przystępniejsza cena. Więc na razie:
                                Yokohama-Toyo 1:0

                                Komentarz


                                • Zamieszczone przez koval
                                  Ja chwale Yokohamy bo mam zimowe W drive i uważam że to są bardzo dobre choć to nie doceniana marka opon.
                                  ponieważ zrobiła sie droga troszkę , yokohamą handlowało się 4 lata temu jak wchodzili mocniej na rynek i robili ciekawe ceny..
                                  a tak wogóle to mam klientów którzy nie za bardzo są z nich zadowoleni..
                                  ale wiadomo , każdemu pasuje co innego..

                                  krystian634, a do jakiego auta te opony ?
                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                  GVI 1.4TSI
                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                  Komentarz


                                  • leszekmw, opony do mojej Octavii. A co poleciłbyś w jakiejś rozsądnej cenie?

                                    Komentarz


                                    • Ja planuję zakup na wiosnę oponek DUNLOP SP SPORT MAXX.
                                      Znajomy ma takowe na AVENSIS`IE i jest bardzo zadowolony.
                                      MILLERS OILS ON BOARD

                                      Komentarz


                                      • Krystian, przemyśl to jeszcze bo opona która sprawdza się w komfortowym avensisie wcale nie musi w O2 czy S2. Z moich doświadczeń wynika że żadna z opon z nazwą sport nie będzie komfortowa ani cicha, ale to jak zawsze sztuka kompromisu.

                                        Komentarz


                                        • krystian634, i na takim rozmiarze chcesz jeździć ?

                                          JOY, no a co z Twoim biciem bo zgubiłem wątek ..?
                                          O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                          GVI 1.4TSI
                                          LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                          tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                          Komentarz


                                          • A nic, wymieniłem najbardziej bijącą felgę i jest jakotako, a na wiosnę zaczne wymieniać zawieszenie

                                            Komentarz


                                            • leszekmw, myślałem jeszcze nad 205/50, ale wybór padł na 215/45(lepsze trzymanie i przystępniejsza cena)

                                              Komentarz


                                              • Zamieszczone przez JOY
                                                Krystian, przemyśl to jeszcze bo opona która sprawdza się w komfortowym avensisie wcale nie musi w O2 czy S2. Z moich doświadczeń wynika że żadna z opon z nazwą sport nie będzie komfortowa ani cicha, ale to jak zawsze sztuka kompromisu.
                                                JOY, możesz polecić coś dobrego i sprawdzonego do O2 w rozmiarze 205/55/16 ?
                                                MILLERS OILS ON BOARD

                                                Komentarz


                                                • krystian634,
                                                  Viking PROTECH 2
                                                  Fulda SportControl
                                                  Nokian V

                                                  symek-jg,
                                                  conti sc2 , pc2 , 5
                                                  michelin ps3
                                                  kleber hp3
                                                  nokian h
                                                  O2 2.0 TDI DSG ELEGANCE KOMBI. Chip Masters Tuning .
                                                  GVI 1.4TSI
                                                  LANCIA YPSILON 1.2 MPI
                                                  tires from WULTEX . SERWIS KLIMATYZACJI

                                                  Komentarz


                                                  • krystian634, w rozmiarze 215/45/17 to jeszcze Pirelli P Zero Nero i rzeczony wyżej Dunlop Sport MAXX.


                                                    symek-jg, z 205/55/16 ja śmigam na Michelin Pilot Sport 3 i są całkiem spoko. W cenie do 400 to one lub blizniacze modele Michelin nastawione bardziej na ekonomie i cichosc sa dobrym wyborem. Nie wiem czy duza jest miedzy Pilot Sport a Primacy HP roznica, ale PS3 troche glosne sa i podobno szybciej sie scieraja, za to nadrabiaja swietnym klejeniem na asfalcie i naprawde dobrymi wlasciwosciami na mokrym.
                                                    Ja tu tylko sprzątam...

                                                    Komentarz

                                                    POWRÓT NA GÓRĘ
                                                    Pracuję...
                                                    X